Wybierz kwotę

Wybierz formę wsparcia

Uzupełnij swoje dane

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać materiały informacyjne lub marketingowe dotyczące działalności Fundacji Najpierw Mieszkanie Polska, prosimy o zaznaczenie niżej zgody na komunikację:
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Najpierw Mieszkanie Polska z siedzibą w Warszawie (ul. Jana Dantyszka 10/2, 02-054 Warszawa); e-mail: [email protected]. Twoje dane osobowe przetwarzamy jedynie w celu przyjęcia i rozliczenia wpłaconej darowizny. Zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny. Więcej informacji znajduje się w  Polityce Prywatności.

Napisz do nas

Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: .

Przelew tradycyjny

Tytuł przelewu:

Numer konta:

Odbiorca:

Historia o mieszkaniu po stracie w dzieciństwie

Zbieramy pieniądze na mieszkanie dla człowieka kończącego bezdomność

Są takie osoby, które z powodu traum i zaburzeń psychicznych nie mogą funkcjonować w placówkach zbiorowych. Z lęku przed przemocą, z obawy przed utratą cennych pamiątek ze „starego życia” lub z powodu konkretnych chorób. Dla nich jest program „Najpierw Mieszkanie", a B jest osobą, która dzięki temu programowi może wrócić do pełni życia społecznego. Możemy zapewnić B jedzenie i wsparcie zespołu specjalistów, którzy zadbają o powrót B do pełni zdrowia psychicznego, ale podstawą jest mieszkanie - ono czeka na remont