Wybierz kwotę

Wybierz formę wsparcia

Uzupełnij swoje dane

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać materiały informacyjne lub marketingowe dotyczące działalności Fundacji Najpierw Mieszkanie Polska, prosimy o zaznaczenie niżej zgody na komunikację:
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Najpierw Mieszkanie Polska z siedzibą w Warszawie (ul. Jana Dantyszka 10/2, 02-054 Warszawa); e-mail: [email protected]. Twoje dane osobowe przetwarzamy jedynie w celu przyjęcia i rozliczenia wpłaconej darowizny. Zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny. Więcej informacji znajduje się w  Polityce Prywatności.

Napisz do nas

Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: [email protected].

Przelew tradycyjny

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Fundusz Najpierw Mieszkanie

Numer konta: 16 1750 0012 0000 0000 4158 4588 SWIFT/BIC: RCBWPLPW

Odbiorca: Fundacja Najpierw Mieszkanie Polska

Kończymy bezdomność

Koniec życia na ulicy zaczyna się w mieszkaniu

Wierzymy, że dla ludzi, którzy wiele lat spędzili na ulicach i w pustostanach punktem wyjścia do pracy nad powrotem do zdrowia, aktywnego życia społecznego i w efekcie prawdziwego zakończenia długotrwałego kryzysu jest możliwość pobytu w mieszkaniu. Samodzielny, zamykany na klucz lokal z pokojem dziennym, szafką z kuchenką i metrową łazienką zapewnia poczucie bezpieczeństwa niezbędne do zmierzenia się z trudnościami – z pomocą specjalistów – które wcześniej latami trzymały w kleszczach bezdomności. Naszym marzeniem jest, aby każda osoba doświadczająca bezdomności lub nią zagrożona mogła liczyć na wsparcie.