Wybierz kwotę

Wybierz formę wsparcia

Uzupełnij swoje dane

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać materiały informacyjne lub marketingowe dotyczące działalności Fundacji Najpierw Mieszkanie Polska, prosimy o zaznaczenie niżej zgody na komunikację:
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Najpierw Mieszkanie Polska z siedzibą w Warszawie (ul. Jana Dantyszka 10/2, 02-054 Warszawa); e-mail: [email protected]. Twoje dane osobowe przetwarzamy jedynie w celu przyjęcia i rozliczenia wpłaconej darowizny. Zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny. Więcej informacji znajduje się w  Polityce Prywatności.

Napisz do nas

Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: .

Przelew tradycyjny

Zakończmy 15 lat tułaczki

#dasię

Czego potrzeba, żeby zakończyć kilkanaście lat bezdomności przeżywanej dosłownie na ulicy?  

- umeblowanego mieszkania 

- pracownika wspierającego

- usług zdrowia psychicznego

czyli Programu "Najpierw mieszkanie". W FNMP chcemy to zrobić. Osoba, którą wspieramy inaczej - nie mamy mieszkania - doświadcza coraz gorszych wykluczeń bezwładnie przyjmując je jako naturalne. Ostatnio stojąc na chodniku została potrącona przez samochód. Bolało, ale w szpitalu się nie przyznała, przytakując oczywistej "diagnozie", że przewróciła się lub wdała w bójkę.  


Musimy to zmienić. Wiemy jak. Zrób to z nami.