Wybierz kwotę

Wybierz formę wsparcia

Uzupełnij swoje dane

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać materiały informacyjne lub marketingowe dotyczące działalności Fundacji Najpierw Mieszkanie Polska, prosimy o zaznaczenie niżej zgody na komunikację:
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Najpierw Mieszkanie Polska z siedzibą w Warszawie (ul. Jana Dantyszka 10/2, 02-054 Warszawa); e-mail: [email protected]. Twoje dane osobowe przetwarzamy jedynie w celu przyjęcia i rozliczenia wpłaconej darowizny. Zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny. Więcej informacji znajduje się w  Polityce Prywatności.

Napisz do nas

Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: .

Przelew tradycyjny

Tytuł przelewu:

Numer konta:

Odbiorca:

Potrzeba bezpieczeństwa

Osoba bardzo potrzebuje mieszkania

Przez dziesięć lat Osoba przebywała m.in. w pustostanach i ziemiankach – to przestrzenie niemieszkalne, a jednak próbowała się w nich schronić. Spędzała dużo czasu na ulicy. Pewnego dnia została bardzo mocno pobita. Prawdopodobnie skutkiem tego pobicia są zmiany neurologiczne, które jeszcze bardziej utrudniają jej funkcjonowanie. Z tego powodu przebywa teraz dłużej w placówce pomocowej. Aby móc zmagać się z takimi wyzwaniami, trzeba móc poczuć grunt pod nogami.


Osoba jest uczestnikiem Programu Najpierw Mieszkanie Fundacji Fundusz Współpracy.