Wybierz kwotę

Wybierz formę wsparcia

Uzupełnij swoje dane

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać materiały informacyjne lub marketingowe dotyczące działalności Fundacji Najpierw Mieszkanie Polska, prosimy o zaznaczenie niżej zgody na komunikację:
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Najpierw Mieszkanie Polska z siedzibą w Warszawie (ul. Jana Dantyszka 10/2, 02-054 Warszawa); e-mail: [email protected]. Twoje dane osobowe przetwarzamy jedynie w celu przyjęcia i rozliczenia wpłaconej darowizny. Zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny. Więcej informacji znajduje się w  Polityce Prywatności.

Napisz do nas

Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: .

Przelew tradycyjny

Tytuł przelewu:

Numer konta:

Odbiorca:

HISTORIA O KARCIE PRAW

Które prawa człowieka są najważniejsze z perspektywy osób w kryzysie bezdomności?

Osoby w kryzysie bezdomności spotyka codziennie szereg wykluczeń. Które z nich są najbardzej uciążliwe? Jakie prawa są najważniejsze? 14 kwietnia przypada #DzieńLudziBezdomnych, którego celem jest skupienie uwagi społecznej na problemach osób doświadczających bezdomności. W Fundacji Najpierw Mieszkanie Polska skupiamy się na prawie do mieszkania, ale wszystkie prawa wskazane przez ludzi w kryzysie w "Karcie praw osób doświadczających bezdomności" są dla nas ważne. Poznaj Kartę i wspieraj nasze działania na rzecz jej realizacji.