Wybierz kwotę

Wybierz formę wsparcia

Uzupełnij swoje dane

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać materiały informacyjne lub marketingowe dotyczące działalności Fundacji Najpierw Mieszkanie Polska, prosimy o zaznaczenie niżej zgody na komunikację:
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Najpierw Mieszkanie Polska z siedzibą w Warszawie (ul. Jana Dantyszka 10/2, 02-054 Warszawa); e-mail: [email protected]. Twoje dane osobowe przetwarzamy jedynie w celu przyjęcia i rozliczenia wpłaconej darowizny. Zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny. Więcej informacji znajduje się w  Polityce Prywatności.

Napisz do nas

Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: [email protected].

Przelew tradycyjny

Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe

Numer konta: 16 1750 0012 0000 0000 4158 4588 SWIFT/BIC: RCBWPLPW

Odbiorca: Fundacja Najpierw Mieszkanie Polska

Najpierw mieszkanie polska

Działamy od 2019 roku

Wierzymy, że zakończenie bezdomności jest możliwe. Mówimy otwarcie, że mieszkanie jest prawem człowieka. Samodzielny, zamykany na klucz lokal z sypialnią, aneksem kuchennym i łazienką to podstawa dla poczucia bezpieczeństwa niezbędnego do zmierzenia się z trudnościami, których doświadczenie bezdomności rodzi wiele. Czując się bezpiecznie i mając wsparcie psychologiczne można nad nimi pracować i je przezwyciężać. Naszym marzeniem jest, aby każda osoba doświadczająca bezdomności miała na to szansę.