Wybierz kwotę

Wybierz formę wsparcia

Uzupełnij swoje dane

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać materiały informacyjne lub marketingowe dotyczące działalności Fundacji Najpierw Mieszkanie Polska, prosimy o zaznaczenie niżej zgody na komunikację:
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Najpierw Mieszkanie Polska z siedzibą w Warszawie (ul. Jana Dantyszka 10/2, 02-054 Warszawa); e-mail: [email protected]. Twoje dane osobowe przetwarzamy jedynie w celu przyjęcia i rozliczenia wpłaconej darowizny. Zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich modyfikacji oraz usunięcia, a także cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych w każdym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przekazania darowizny. Więcej informacji znajduje się w  Polityce Prywatności.

Napisz do nas

Jeśli masz pytania, chętnie odpowiemy. Napisz do nas: .

Przelew tradycyjny

Tytuł przelewu:

Numer konta:

Odbiorca:

Kuchnia, woda, łazienka i łóżko - do remontu!

Lokale socjalne składają się z mikro łazienki, aneksu kuchennego i pokoju

W #NajpierwMieszkanie wszystko zaczyna się od mieszkania – czyli stworzenia ludziom możliwości przebywania w normalnych warunkach. Z łatwym dostępem do bieżącej wody, kuchenki, zlewu, ubikacji, prysznica, łóżka, szafy, osłony przed mrozem lub upałem. Po to, aby nie musieli poświęcać na ich znalezienie całego dnia i nocy, tylko mogli wreszcie zatrzymać się i pomyśleć co dalej.


Każda kwota przekazana na tę historię działa wielokrotnie, ponieważ pomaga trwale zakończyć bezdomność, a nie tylko przeżyć kolejny rok jej doświadczania.